ZOMERKAMP BEVERS 2012

18 februari 2012

De locatie is zoals vermeld in eerder bericht vast gelegd en besproken. De Bevers gaan naar het dorpje Erp om daar  hun Beverburgt in te richten. De Bever staf is nu volop in touw om er een fantastisch kamp van te maken. Wat ze allemaal gaan doen blijft een leuke verrassing.

22 januari 2012

De staf van de bevers is drukdoende met de organisatie van het Bever zomerkamp. Het gaat weer wat worden wat hen wel is toevertrouwd. Naar in de wandelgangen te hebben gehoord is er in elk geval al een locatie besproken. De beheerster van deze wel heel fantastische locatie vond het zo leuk dat onze Bevers komen dat ze het vieren van haar  eigen verjaardag er per direct voor verzet heeft. Ze kijkt er al naar uit en gaat straks nog eens extra poetsen en dat terwijl het al zo netjes is. Ook de Beverstaf kijkt er al weer naar uit en is druk doende met het programma. Nadere info volgt binnenkort van de Beverstaf.

facebook logo

<--Openbare             
       Niet openbaar-->

facebook logo
Geen evenementen